Nowoczesna hafciarka BERNINA B700

Do wykonywania haftu cyfrowego wykorzystujemy nowoczesną hafciarkę komputerową BERNINA B700. Jest to profesjonalne narzędzie do haftowania stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Idealny efekt na każdym materiale

Nasza hafciarka została wyposażona w najnowsze rozwiązania i technologie obecne w dziedzinie haftu komputerowego. Dzięki przemysłowej prędkości haftu wynoszącej aż 1 000 wkłuć na minutę oraz ogromnemu polu haftu o wymiarach 40 x 21 cm jesteśmy w stanie wykonać haft na każdym materiale. Idealny efekt uzyskamy zarówno na materiale delikatnym jak np. satyna, bawełna czy materiały stretch’owe, jak i na grubszym i cięższym takim jak filc, jeans albo skóra. Niezwykle precyzyjny ścieg i wzorcowa kultura pracy naszej hafciarki to zasługa najnowocześniejszego chwytacza rotacyjnego BERNINA 9 Hook.

Sprostamy najśmielszym wymaganiom

Nasza hafciarka cyfrowa BERNINA B700 powstała z myślą o profesjonalnych studiach hafciarskich, którym zależy na najwyższej jakości haftu. Urządzenie to jest w stanie sprostać najśmielszym wymaganiom naszych klientów.