Jak to się zaczęło

Przygoda ze stylizacją wnętrz zaczęła się od eventów motoryzacyjnych, a mówiąc bardziej szczegółowo, od pierwszej wygranej, gdzie wyróżniono wnętrze naszego auta. To było motywacją, aby zagłębić się w temacie stylizacji wnętrz samochodów i zmiany tapicerki samochodowej standardowej/fabrycznej na luxusową tapicerkę skórzaną i/lub z Alcantary.

ICD Gromek w mediach

Dążenie do perfekcji i dbałość o szczegóły zaowocowały licznymi wyróżnieniami, oraz liczną klientelą z całej Europy. Zostaliśmy zauważeni przez stację telewizyjną TVN i zaproszeni do takich programów jak Dzień Dobry TVN, Operacja Tuning, Raport TVN Turbo, artykuły w takich prasach jak Auto Tuning Świat, czy Dziennik Zachodni.

Zamiłowanie do restaurowania klasyków

W międzyczasie, naszą ambicją stało się restaurowanie wnętrz klasyków. Lata doświadczeń i wyszukiwania metod rzemieślniczych ówczesnych lat, pozwalają nam na odtworzenie bądź odremontowanie niemal każdego wnętrza, a najstarszy samochód, który gościł w naszej pracowni to Dodge Brother z 1916 roku.

Znane osobistości

Zamiłowanie do klasyków, stworzyło nam możliwość poznania takich osobistości jak Paul Bracq, który jest legendą wśród stylistów samochodów, najbardziej utożsamianym z modelem Mercedes W113 Pagoda, czy też Katarzynę Kuligowską miłośniczkę kultury, sztuki i historii motoryzacji.

Nieustanny rozwój

Mimo dziesięcioletniego doświadczenia, nadal pogłębiamy naszą wiedzę i doskonalimy nasze umiejętności, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów.